Rozprúdime regióny

Nádácia ZSE spúšťa aj tento rok v poradí už 3. ročník otvoreného grantového programu Rozprúdime regióny, kde opäť prerozdelí 100 000 eur medzi najlepšie regionálne projekty.

Nádácia ZSE spúšťa aj tento rok v poradí už 3. ročník otvoreného grantového programu Rozprúdime regióny, kde opäť prerozdelí 100 000 eur medzi najlepšie regionálne projekty. Grantový program chce dlhodobo zviditeľňovať a podporovať kultúrny, športový a komunitný život v obciach na celom západnom Slovensku.

Zapojiť môžete každý svoj dobrý nápad, ktorý vo vašej obci či meste oceníte nielen vy, ale aj široká verejnosť. Podporujeme najmä originálne projekty pre komunity, alebo aj také, ktoré zviditeľňujú výnimočnosť konkrétneho regiónu a jeho tradičných zvykov, či pamiatok.

O tom, že sa naozaj oplatí zapojiť, hovorí aj množstvo projektov, ktoré sme v predchádzajúcich ročníkoch ocenili a pomohli k ich realizácii. Veríme, že tento rok bude ešte úspešnejší a celkovú sumu 100 000 eur opäť prerozdelíme medzi tie najlepšie nápady.

Chcete sa zapojiť?
Smelo do toho. Na prihlásenie projektu máte čas do utorka 3. 7. 2018 do 23:59h.

 

Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.nadaciazse.sk/projekt/rozprudime-regiony-2018?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=rozprudime_regiony&utm_content=Test_VYSIVKA_copy1_vseobecne