Vianočné trhy v Šali

Teplým punčom na vianočných trhoch sa budú môcť zohriať návštevníci aj v Šali aj v mestskej časti Veča. Atraktívnou časťou programu bude aj návšteva Coca Cola kamiónu, ktorým do Šale zavíta Santa so svojími pomocníkmi škriatkami (19. 12. 2015 - sobota).

Vianočné trhy budú najskôr vo Veči na Pribinovom námestí, začnú sa vo štvrtok 10. decembra a potrvajú do 13. decembra. Stánky s občerstvením budú k dispozícii vo štvrtok od 12.00 hod. do 20.00 hod. Od piatka do nedele až dovtedy, kým budú mať ľudia záujem, najneskôr však do 22.00 hod.

V Šali sa vianočných trhov dočkáte od 15. decembra do 22. decembra na námestí pred mestským úradom. Teplé nápoje si budete môcť zakúpiť cez pracovné dni do 20.00 hod., v piatok a cez víkend do 22.00 hod. Medzi predajcami nájdete aj zopár farmárov z Farmárskych trhov – svoje produkty chce ponúkať napríklad predajca ovocných vín či talianskych potravín (syry, olivy, klobásky). Samozrejme nebudú chýbať ani klasické dobroty – mastný chleba s cibuľou, lokša, varené víno či medovina.